Megoldott

Frekventált gyalogos helyen rossz állapotú fedelek

Anonim Járókelő

XIX. Határ út-Ady Endre út-Pannónia utca által határolt területen a logó nélküli fedelek össze-vissza állnak. ( az egyik süllyedt a másik kiáll a járdából ) Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Pannónia út 2

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére