Megoldott

Óriási graffiti a váróban

Anonim Járókelő

Tisztelt JCDecaux!
A Bogdáni út (F00577) megálló váróját összegraffitizték, és a padja kopott. Kérem, hogy végezzék el a szükséges munkákat!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux JCDecaux02 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Munkatársaink eltávolították a graffitit.

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lejárt, graffitis vitrin

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kert sor (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére