Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Az újpesti Munkás otthon és virág utca sarkától kezdődő Virág utca mentén szabálytalan parkolások kezdődtek el a Virág óvoda melletti zöld területen a járda mellett( Budapest, Virág u. 30, 1043)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Virág u. 23

Hozzászólások

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését továbbítottam a Rendészeti Osztály járőrei részére, akik a bejelentését ellenőrzik és megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel,
    Önkormá...
  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését továbbítottam a Rendészeti Osztály járőrei részére, akik a bejelentését ellenőrzik és megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel,
    Önkormá...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére