Megoldott

Fedlap kiáll a járdából

Anonim Járókelő

XIX . Nádasdy utca 123 előtt a fedél kiáll a járdából. Kérem javítani .

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nádasdy u. 123

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére