Válaszra vár

Sok lámpa nem világít - itt sem

A Pünkösdfürdő utca 12-20 házszámok között kb. 5 közvilagítási lámpa nem világít. Kerjük a hiba elhárítását! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 18

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval törölhető ez a bejelentés.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Töröltem mert látom, hogy közben látom, hogy már valaki bejelentette. Egyébként BDK az illetékes nem a III. ker.
  • H B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Perényi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    A lámpák nem égnek itt sem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére