Válaszra vár

Rengeteg lámpa nem ég

A teljes sor nem ég. Kérem javítsák a lámpákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 12

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Perényi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    A lámpák nem égnek itt sem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére