Megoldott

kidobott szönyeg

kidobott szönyeg

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 51

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Klára!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszönöm
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    küldök ròla egy picit tàvolabbit
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Klára,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, illetve csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete i
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére