Megoldott

hiànyzò fa

hiànyzò fa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 30

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    ide ültettek ùj facsemetèt, köszi
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078902 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    küldöm a tàvolsbbi kèpet
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Klára,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, illetve csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete i
    ...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére