Megoldott

kiégett izzók

A főúton egymás után kiégett 3 izzó kérem cseréljék

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökugrató utca

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    mindegyik jó már
    köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    még több kiégett már
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    MEGDÖLT VILLANYOSZLOP

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére