Válaszra vár

platánpusztítás?

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelők.hu!

Tegnap (febr. 22.) délután friss lyukakat találtam a Bp. XXII. kerületben a Ringló úti platánsor utolsó 5 fáján a Péterhegyi úti kereszteződésnél a földhöz közel, a járda felőli oldalon. A lyukakat valamivel meg is töltötték, a fatörzsre is jutott belőle. A lötty szaga alapján ez nem egy új tavaszi tápsó kipróbálása lehet, hanem inkább valami olajszerűség.
Köszönöm!

Ui.: A képek már ma készültek, néhányat mellékelek belőlük, egy vattapálcával mintát is vettem az egyik lyukból. Nem tudom, hivatalosan ki az illetékes, de teszek egy próbát a kerületnél, hátha lehet még gyorsan valamit tenni a fákért.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 104

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy lehet egy ilyen gyönyörű fát tönkretenni??!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    :O
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület"-ról "XI. kerület"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére