Válaszra vár

Fakó tábla

A parkolási övezet vége tábla cserére érett.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a fizető parkolási övezettel kapcsolatos jelzőtáblák karbantartása, üzemeltetése, kihelyezése a parkolót üzemelte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Alacsonyan szállnak a táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kilazult KRESZ tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Garam utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére