Válaszra vár

Elparkolt lépcső

Kérem, hogy pollerekkel védjék a gyalogos útvonalat a ráparkolástól, a közterület-felügyelet pedig szankcionálja a szabálytalan parkolást, ami a környéken rendkívül gyakori!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alsó Svábhegyi út 20

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére