Megoldott

Megsüllyedt fedél

Anonim Járókelő

XIX. Batthyány utca 157 előtt logó nélküli fedél megsüllyedt. Kérem javítani

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Batthyány u. 157

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlap megigazítva, járdával szintbe került.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bem utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett akna fedlap.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kisasszonyfa utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére