Megerősítésre vár

Szabálytalan parkolás

Állandó szabálytalan parkolás a Pasaréti út/Riadó utca sarkán. A kereszteződéstől számított 5 méteren belül nem szabad parkolni, de ezt senki nem tartja és tartatja be.
Kérem, hogy a szegély sárgára festésével segítsék elő a szabály betartását! Kérem a közterület-felügyeletet, hogy szankcionálja a szabálytalan parkolást!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Riadó u. 14

Hozzászólások

  • Szász László visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentését továbbítottunk a Műszaki Osztály felé.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés miatt bejelentését a 06 80 204-965 -ös zölds...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni, hogy a szegély sárgára festése miatt továbbítsák a Műszaki Osztálynak is. Köszönöm!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére