Válaszra vár

Kiégett lámpák

Kérem cseréljék a fényforrásokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 3

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére