Megoldott

Emberi ürülèk

Egy hatalmas emberi ürülèk volt szombat de. 9:55-kor a Ùjbuda Allee 4-6 villamosmegàllójàban a peron közepèn.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ M

Hozzászólások

  • Vágó Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a munkátokat!!
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Volt. DE MÁR nincs ott. Hálistennek!
    Egyébként hatalmasat tudnak produkálni a nagytestű kutyák is.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Vágó Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabadság híd budai hídfő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Telített hulladékgyűjtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Ábel
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó előlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére