Megoldott

Tönkrement szekrény

Anonim Járókelő

XX. Szent Erzsébet tér 7 szemben Telekom szekrényébe oldalról be lehet látni , a kerete rozsda ette. Kérem javítani

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Szent Erzsébet tér 7

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás alatt:
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidőlt villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Köves út / Szentlőrinci út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére