Megoldásra vár

Kiégett lámpák

1 oszlop, 2 sötét lámpa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 45

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett kiasajtó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére