Megoldatlan

Turoc utca fekvörendőr.

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.03.05.

Közút válasza:
"Megjegyezzük, hogy küszöbök építésére ezen a területen nem Társaságunknak, hanem a közútkezelő XIII. kerületi Önkormányzatnak van lehetősége."

---

A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába 2 db fekvő rendőre van)

Kérnék a turoc és Danubius utcába is minimum 2 db létesitését

Probléma helyszíne
Budapest Turóc u. 5

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom kérésével kapcsolatos szakmai állásfoglalásról:

    "Egyetértve a fővárosi forgalomtechnikai kezelővel a területen további forgalomlassító küszöbök kihelyezését nem tart
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába 2 db fekvő rendőre van) Kérnék a turoc és Danubius utcába is minimum 2 db létesitését"-ról "FRISSÍTÉS 2021.03.05. Közút válasza: "Megjegyezzük, hogy küszöbök építésére ezen a területen nem Társaságunknak, hanem a közútkezelő XIII. kerületi Önkormányzatnak van lehetősége." --- A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába 2 db fekvő rendőre van) Kérnék a turoc és Danubius utcába is minimum 2 db létesitését"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék a xiii kerület ék megkuldeni
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Marina part városrész zsákutca jellegű, illetve 30km/h-s csökkentett sebességű övezet. Mindezekre tekintettel a területen további forgalomlassító küszöbök kihelyezését nem tartj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A uszodaru utcában van három fekvorendőr is. Szükséges lenne a turoc és Danubius utcában is. Sok a szaguldozás sajnos
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére