Megoldott

Digi elsztódoboz levegőben lóg

1025 Budapest Utas utca 11. előtt lévő villanyoszlopról a levegőben lóg a Digi elosztó doboza.
Úgy tűnik, hogy az oszlopot áthelyezték, de a doboz marad ugyanott.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Utas u. 11

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Péter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát elhárították. Köszönet érte.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mozgó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Közmű Billenő kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére