Megoldott

Roncsautó

Elhagyott, hirdetőtáblának használt autó. Kanyar beláthatóságát korlátozza.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, 21105

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Suzuki SWIFT Fő út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Fő út (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Daewoo Matiz Fő út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Fő út (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott járművek a Közvágóhíd téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Közvágóhíd tér (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére