Megoldott

kidobott szekrèny

kidobott szekrèny

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 56

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszi!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére