Válaszra vár

Rossz állapotú fedél kiáll

Anonim Járókelő

XX. Török Flóris utca 72 ( Kossuth sarok ) rossz állapotú fedél kiáll a keretből. Kérem javítani

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Török Flóris u. 72

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet még: nokia solutions, bdk, elmű.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Botlásveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a keretből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Köteles utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére