Megoldott

Kődarabok a növénykazettában.

FRISSITÉS:

Tisztelt Járókelő Blog!
A 00078474 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
Az V. kerület Semmelweis utca nincs Társaságunk üzemeltetésben.
Kérjük válaszunk elfogadását.
Győri Sándor
ügyfélszolgálati munkatárs
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI OSZTÁLY
FŐKERT NONPROFIT ZRT.

-------------------------------------------

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről.
A növénykazettából, a kődarabok eltávolítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Budapest H

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Semmelweis utcai zöldkazettából a köveket, a Városüzemeltető kollégái, tegnapi napon eltávolították.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről. A növénykazettából, a kődarabok eltávolítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!"-ról "FRISSITÉS: Tisztelt Járókelő Blog! A 00078474 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk: Az V. kerület Semmelweis utca nincs Társas...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078474 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterületi fa pusztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Erzsébet-téri bicikliútat benőtte a bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére