Megoldott

Több kátyú a panelház előtt

A Kossuth Lajos utca 142. ház előtti parkolóban több, nagy méretű és mély kátyú található. Kérem ezek javítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 142

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy úthiba, repedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széthullott útfelület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére