Megoldatlan

Rossz állapotban levő utcai postaláda (levélszekrény)

Elhanyagolt, rossz állapotú postaláda.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzés(ek) alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Szabó Pál bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére