Megerősítésre vár

Állandó szabálytalan parkolás

Állandó szabálytalan parkolás a Széll Kálmán téren.
Kérem, hogy ne a szokásos sablonválaszt küldjék, hogy telefonáljak, ha ilyet látok, mert akárhányszor erre járok, ugyanez a helyzet fogad. Kérem rendszeres ellenőrzésüket és intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 95

Hozzászólások

  • Szász László visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. A kollégák rendszeresen intézkednek az adott területen. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére