Megoldatlan

Vízelvezetés hiánya

Pont az iskola előtt, ha arra megy egy autó, sokan kapnak a vízből

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Knézich u. 13

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 78307 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Knézich utcai útpályán, több helyen megálló esővíz elvezetése érdekében a jelenlegi rossz állapotú felújításr
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére