Válaszra vár

Kötörmelékek félredobva

FRISSÍTÉS 2021.02.19.:

FŐKERT válasza:
"A 00078271 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
A bejelentés helyszíne nincs Társaságunk üzemeltetésben.
Kérjük válaszunk elfogadását."

---

FRISSÍTÉS 2021.02.19.:

Közút válasza:
"Társaságunk hatáskör hiányában nem távolítja el a bejelentéshez mellékelt fotón látható kőtörmelékeket.
A VI. ker. Nagymező utca Andrássy út – Király utca közötti zöldsáv üzemeltetését a Főkert Nonprofit ZRt. végzi. Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét! "

---

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről.
A kőtörmelékek eltávolítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nagymező u. 9

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-…21722./2021-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Ahogy az első posztomban is leirtam...
    kérem a probléma elküldését:
    Temesvári Szilvia Alpolgármester
    temesvari.szilvia@terezvaros.hu
    részére!
    Köszönöm!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.02.19.: FŐKERT válasza: " FRISSÍTÉS 2021.02.19.: Közút válasza: "Társaságunk hatáskör hiányában nem távolítja el a bejelentéshez mellékelt fotón látható kőtörmelékeket. A VI. ker. Nagymező utca Andrássy út – Király utca közötti zöldsáv üzemeltetését a Főkert Nonprofit ZRt. végzi. Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét! " --- Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről. A kőtörmelékek eltávolítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.19.: FŐKERT válasza: "A 00078271 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk: A bejelentés helyszíne nincs Társaságunk üzemeltetésben. Kérjük válaszunk elfogadását." --- FRISSÍTÉS 2021.02.19.: Közút válasza: "Társaságunk hatáskör hiányában nem távolítja el a bejelentéshez mellékelt fotón látható kőtörmelékeket. A VI. ker. Nagymező utca Andrássy út – Király utca közötti zöldsáv üzemeltetését a Főkert Nonprofit ZRt. végzi. Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét! " --- Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről. A kőtörmelékek eltávolítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről. A kőtörmelékek eltávolítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.19.: FŐKERT válasza: " FRISSÍTÉS 2021.02.19.: Közút válasza: "Társaságunk hatáskör hiányában nem távolítja el a bejelentéshez mellékelt fotón látható kőtörmelékeket. A VI. ker. Nagymező utca Andrássy út – Király utca közötti zöldsáv üzemeltetését a Főkert Nonprofit ZRt. végzi. Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét! " --- Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről. A kőtörmelékek eltávolítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078271 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Temesvári Szilvia Alpolgármester
    temesvari.szilvia@terezvaros.hu
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére