Válaszra vár

Megrongált köztéri lámpa

Gellérthegyen a Szabadsághídhoz közeli oldalon a sétányon egy lámpa meg van rongálva.
Kérem az illetékes értesítését javítása céljából.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére