Megoldott

Városmajorban több lámpa is meghibásodott

FRISSÍTÉS 2021. 02. 10.
A futókör átellenes oldalán is van egy kiégett lámpa.
-----------

A Városmajorban a focipályák és a Szilágyi Erzsébet közötti sétányon, a rekortán melletti több lámpa is kiégett/elromlott, így ezen a részen teljes sötétség van. Klassz lenne, ha megnézné valaki.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nyúl utca

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a mellékletek alapján hiba kijavítása, visszaellenőrzése megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hiba...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kozma József hozzászólt a bejelentéshez.

    Ok, köszi a választ! Az én figyelmetlenségem, de nem gond, max majd bejelentem külön.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia József!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentéseket kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes n...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Városmajorban a focipályák és a Szilágyi Erzsébet közötti sétányon, a rekortán melletti több lámpa is kiégett/elromlott, így ez...

  • Kozma József hozzászólt a bejelentéshez.

    Utólag még ér bármit bemondani rá? A futókör átellenes oldalán is van egy kiégett lámpa, utólag vettem csak észre.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kozma József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Orgonás (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljes a sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiegett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére