Megoldott

kidőlt oszlop sikertelen visszaállítása

Anonim Járókelő

Korábbi bejelentésemben írtam 2 db kidőlt oszlopról. Az illetékes hivatal hivatalos válasza szerint mindkettőt helyreállították, de sajnos a valóság ezzel szemben az, hogy az egyik oszlop továbbra is (vagy újból?) ki van dőlve. Én magam naponta 3x járok arra, ezért bizton állíthatom, hogy az oszlop továbbra is ki van dőlve. Lásd a mellékelt fotót.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 71

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ezúttal sikeres volt visszaállítás, köszönjük szépen!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére