Megoldásra vár

Teljesen kifakult táblák

FRISSÍTÉS 2021.02.12.

Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák magánterületen találhatók, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetékes. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban az ingatlan tulajdonosát és/vagy üzemeltetőjét keressék meg. (Feltételezzük, hogy a Tesco-Globál Áruházak Zrt. lehet az illetékes.)"

---

Egymás után van 2 nagyon fakó tábla. Az első tábla tavasztól nem is fog látszódni a bokrok miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, M5

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kérését (1001533) frissítettük. További megjegyzések hozzáadásához használja ezt az e-mailt.
    ----------------------------------------------

    Kotásková Lucia, 2021. márc. 4. 10:16 CET

    TESCO- GLOBAL Ár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Egymás után van 2 nagyon fakó tábla. Az első tábla tavasztól nem is fog látszódni a bokrok miatt."-ról "FRISSÍTÉS 2021.02.12. Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák magánterületen találhatók, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetékes. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban az ingatlan tulajdonosát és/vagy üzemeltetőjét keressék meg. (Feltételezzük, hogy a Tesco-Globál Áruházak Zrt. lehet az illetékes.)" --- Egymás után van 2 nagyon fakó tábla. Az első tábla tavasztól nem is fog látszódni a bokrok miatt."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Tesco"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblák magánterületen találhatók, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetéke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére