Megoldásra vár

Elhagyott autó

Az autó műszakija 2018-ban lejárt.
Kérem szólítsák fel a tulajdonost a jármű elszállítására!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalán út 45a

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésben szereplő gépjármű ellenőrzés alá lett vonva, melynek alapján megállapításra került, hogy 2018.08.03-ai lejárt műszaki érvényességű. Ennek alapján a tulajdonos/üzembentartó értesítése m...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére