Megoldott

Kopott pad

Tisztelt JCDecaux!
A Dózsa György út nevű (F02608) trolimegálló várója padja elég kopott. Kérem, hogy fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 76

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos 
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén stree
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üvegtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betorott buszmegallo uveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: T András
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére