Válaszra vár

Graffitis biciklitároló

Tisztelt Illetékes!
A Római téren lévő (Aquincum H-hoz tartozó) biciklitárolót összefirkálták. Kérem, hogy takarítsák le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római tér 1

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68538/graffiti-a-tarolon

    ,,A kormányzati elvonások, valamint az adóbevételek és egyéb díjak csökkenése miatt az Önkormányzat költségvetése milliárdos nagyság...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lejárt, graffitis vitrin

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kert sor (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére