Válaszra vár

Anna utcai padkázás

FRISSÍTÉS 2021. 04. 12.
Ezen a képen hét autó parkol, ami nem ritka munkaidő után. Az egyik egy hatalmas furgon, a másik pedig a villanyoszlopon belül. Mindenképpen választ várok a kérdéseimre!

----------------------

Tisztelt Közterület-felügyelet!

Hány alkalommal történt meg az előző évben, hogy az Anna utcában a Törley tér és Leányka utca közé eső szakaszon az itt szabálytalanul parkoló autósokat felelősségre vonták?
Tekintve, hogy a nap bármely szakában található itt és egyre több a járdára parkoló autó, milyen jövőbeli intézkedéseket terveznek az utcában szabálytalankodók ügyeskedéseivel szemben?
Kérem, teremtsenek egy egyértelmű és életszerű helyzetet mindenki számára, hiszen senki nem tehet többet ezért önöknél!

Válaszukat előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u. 9

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Pofátlanul fittyet hánynak.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Közterület-felügyelet! Hány alkalommal történt meg az előző évben, hogy az Anna utcában a Törley tér és Leányka utca közé eső szakaszon az itt szabálytalanul parkoló autósokat felelősségre vonták? Tekintve, hogy a nap bármely szakában található itt és egyre több a járdára parkoló autó, milyen jövőbeli intézkedéseket terveznek az utcában szabálytalankodók ügyeskedéseivel szemben? Kérem, teremtsenek egy egyértelmű és életszerű helyzetet mindenki számára, hiszen senki nem tehet többet ezért önöknél! Válaszukat előre is nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 04. 12. Ezen a képen hét autó parkol, ami nem ritka munkaidő után. Az egyik egy hatalmas furgon, a másik pedig a villanyoszlopon belül. Mindenképpen választ várok a kérdéseimre! ---------------------- Tisztelt Közterület-felügyelet! Hány alkalommal történt meg az előző évben, hogy az Anna utcában a Törley tér és Leányka utca közé eső szakaszon az itt szabálytalanul parkoló autósokat felelősségre vonták? Tekintve, hogy a nap bármely szakában található itt és egyre több a járdára parkoló autó, milyen jövőbeli intézkedéseket terveznek az utcában szabálytalankodók ügyeskedéseivel szemben? Kérem, teremtsenek egy egyértelmű és életszerű helyzetet mindenki számára, hiszen senki nem tehet többet ezért önöknél! Válaszukat előre is nagyon köszönöm!"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a képen hét autó parkol, ami nem ritka munkaidő után. Az egyik egy hatalmas furgon, a másik pedig a villanyoszlopon belül. Mindenképpen választ várok a kérdéseimre!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rácz Aladár köz (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ágnes út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Avar utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére