Megoldott

Csanády Dagonya

Kérem, tegyék lehetetlenné a dagonyázást és tegyék rendbe a "zöldterületet" a Csanády utca elején. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csanády u. 3

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt figyeld! Az egész város számára példaértékű a változás!
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Köszönöm szépen! Elépesztő, hogy a szemtelen autósok miatt mindent ki kell karózni!
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Köszönöm bejelentését. A Közszolgáltató Zrt. a területet U-poller sorral február 26-ig lezárják, tereprendezést követően évelők beültetésével teszik rendezetté.

    tisztelettel
    _________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére