Válaszra vár

Diszvilágítás - kettő nem világít

Bár nemrég cserélték a környék rossz lámpáit, sajnos kettő megint nem világít. A Vigadó előtti tér DNy-i részén vannak.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vigadó tér 1

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villogó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Beniczky Tamás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére