Megoldott

Elhagyott, törött Chevi

FRISSÍTÉS 2021. 02. 09.
A gépjármű láthatóan üzemképtelen. Ez nem elég indok az elszállításra?
--------
FRISSÍTÉS 2021. 02. 09.
II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:

Tisztelt Bejelentő! Külföldi rendszámú gépjárművel szemben nem tudunk intézkedni, ugyanis a gépjármű tulajdonosát nem tudjuk beazonosítani. Csak ahhoz a rendszerhez férünk hozzá, amelyben a Mo.-i gépjárművek vannak nyilvántartva. A rendőrjárőr is csak a körözési nyilvántartásban tudja a rendszámot leellenőrizni.
--------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 08.
Tisztelettel. szeretném jelezni, hogy ma 10:30 körül az autó még ott volt (autóban ültem, így képet nem tudtam készíteni).
-----------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 02.
Köszönöm szépen!
-----------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 02.
II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:
A gépjárművet elvitték!
------------

A jelzett helyen rohad már egy ideje ez az elhagyott, sérült, mozgásképtelen, szlovén rendszámú Chevrolet Kalos. Láthatóan nem alkalmas a közúti közlekedésre.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 22

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték pár napja.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Kérdését rögzítettük és továbbítottuk. A válasz megérkezéséig kérjük szíves türelmét.
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai kép, bocs a kép minősége miatt, esett.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. Tisztelettel. szeretném jelezni, hogy ma 10:30 körül az autó még ott volt (autóban ültem, így képet nem tudtam készíteni). ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 02. Köszönöm szépen! ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 02. II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: A gépjárművet elvitték! ------------ A jelzett helyen rohad már egy ideje ez az elhagyott, sérült, mozgásképtelen, szlovén rendszámú Chevrolet Kalos. Láthatóan nem alkalmas a közúti közlekedésre."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 02. 09. A gépjármű láthatóan üzemképtelen. Ez nem elég indok az elszállításra? -------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 09. II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: Tisztelt Bejelentő! Külföldi rendszámú gépjárművel szemben nem tudunk intézkedni, ugyanis a gépjármű tulajdonosát nem tudjuk beazonosítani. Csak ahhoz a rendszerhez férünk hozzá, amelyben a Mo.-i gépjárművek vannak nyilvántartva. A rendőrjárőr is csak a körözési nyilvántartásban tudja a rendszámot leellenőrizni. -------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. Tisztelettel. szeretném jelezni, hogy ma 10:30 körül az autó még ott volt (autóban ültem, így képet nem tudtam készíteni). ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 02. Köszönöm szépen! ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 02. II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: A gépjárművet elvitték! ------------ A jelzett helyen rohad már egy ideje ez az elhagyott, sérült, mozgásképtelen, szlovén rendszámú Chevrolet Kalos. Láthatóan nem alkalmas a közúti közlekedésre."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépjármű láthatóan üzemképtelen. Ez nem elég indok az elszállításra?
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet írta:

    Tisztelt Bejelentő! Külföldi rendszámú gépjárművel szemben nem tudunk intézkedni, ugyanis a gépjármű tulajdonosát nem tudjuk beazonosítani. Csak ahhoz a rendszerhez férünk hoz...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A jelzett helyen rohad már egy ideje ez az elhagyott, sérült, mozgásképtelen, szlovén rendszámú Chevrolet Kalos. Láthatóan nem alkalmas a közúti közlekedésre."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 02. 08. Tisztelettel. szeretném jelezni, hogy ma 10:30 körül az autó még ott volt (autóban ültem, így képet nem tudtam készíteni). ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 02. Köszönöm szépen! ----------- FRISSÍTÉS 2021. 02. 02. II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: A gépjárművet elvitték! ------------ A jelzett helyen rohad már egy ideje ez az elhagyott, sérült, mozgásképtelen, szlovén rendszámú Chevrolet Kalos. Láthatóan nem alkalmas a közúti közlekedésre."-ra.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelettel. szeretném jelezni, hogy ma 10:30 körül az autó még ott volt (autóban ültem, így képet nem tudtam készíteni).
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet írta:

    A gépjárművet elvitték!
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére