Megoldott

kibelezett roncs

kibelezett roncs

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 159

Hozzászólások

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elszàllítottàk, köszi
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére