Megoldott

Hibás köztési óra

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már mindegyik ugyanazt az időt mutatja, megoldottra állítható. Köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    se járda,se tábla,se fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zsófia utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    megtévesztő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére