Válaszra vár

Kérem a parkásgátló korlát szives javítását

FRISSÍTÉS 2020.02.02.

Budapest Közút válasza:
A jelzett terület, illetve a hivatkozott parkolásgátló oszlop nincs Részvénytársaságunk üzemeltetésében. Illetékességből kérjük a II. kerületi önkormányzat felé továbbítani a bejelentést.

----

Kérem a parkásgátló korlát szives javítását

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit utca 27

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a parkásgátló korlát szives javítását"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.02. Budapest Közút válasza: A jelzett terület, illetve a hivatkozott parkolásgátló oszlop nincs Részvénytársaságunk üzemeltetésében. Illetékességből kérjük a II. kerületi önkormányzat felé továbbítani a bejelentést. ---- Kérem a parkásgátló korlát szives javítását"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott parkolásgátló oszlop nincs Részvénytársaságunk üzemeltetésében. Illetékességből kérjük a II. kerületi önkormá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére