Megoldott

Graffiti a Keleti előtt

Tisztelt illetékes!
Kérem tavolítsák el a graffitit a Keleti pályaudvar előtti falról.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Keleti pályaudvar

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Milán!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    graffitki lépcső lejárat körül - Keleti pu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest Budapest Keleti Railway Station Baross tér parking (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Astoria E lépcső grafftis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    matricák - Ferencie tere C lejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére