Megoldott

Megsüllyedt közmű fedél

Anonim Járókelő

XI. Bikszárdi utca 1-3 előtt ismeretlen szolgáltató 2 db fedlpja megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikszádi u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Bikszádi u. 3-nál és 5-nél keret- és fedlapcsere.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kelenhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Serleg utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére