Válaszra vár

Botlásveszély

Anonim Járókelő

XI. kerület Albert utca 20 előtt ismeretlen szolgáltató fedlapjai kiállnak a járda síkjából. Kérem javítani Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 20

Hozzászólások

  • Sétáló János hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyzet változatlan !
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére