Megoldott

Graffitis tábla (Venyige utca)

Tisztelt BKK!
Kérem tisztítsák meg a táblát.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Venyige utca

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra olvasható a menetrend.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére