Megoldott

Öregedő fa - letört ágak

Kedves Ügyintéző!
Kérem szíves közbenjàrását!
A Czetz János 67 A épülettel szemben van egy szép, öreg, magas fa. Sajnos az utóbbi egy év viharai megtépàztàk, több àga
le tört, de a korona többi része még ott tartja. Sajnos nem tudni, hogy ezek a nagyobb darabok, mikor fognak egy gyalogosra vagy épp egy elhaladó vagy parkoló autóra rázuhanni. A fa megérett egy erős visszavágásra.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Attila u. 107

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
    A vágás megtörtént!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00077002 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk a bejelentőt, hogy a bejelentését már korábban rögzítettük és kifogásolt fák kezelése a napokban megtörténik.

    K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is veszélyes ez a fa is, és az utcában több is. 1 hete egy parkoló autóra rázuhant egy ág, betört a szélvédője. Gondolom majd benyújtja a kárigényt, mivel az utcából màr többen bejelentettük...
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a világjárvány következtében bevezetett rendkívüli jogrend intézkedései miatt fenntartási és karbantartási tevékenységünk jelenleg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Padok jók lennének

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyírás hiányossága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére