Megoldott

Drift pálya a lakótelep közepén, zöldterületen, behajtani tilosban

Rendszeresen driftelésre használják az iskola melletti zöldterületet.
A területre minden irányból behajtani tilos (a táblák alapján) ráadásul ez itt egy füves park és nem parkoló vagy driftpálya.

Kérem a tisztelt illetékesek, legyenek kedvesek a területet rendezni, akadályokat telepíteni, a füvön parkolás és az illegális driftelés megakadályozására.

Kérem, hogy NE a közterület-felügyeletnek küldjék a bejelentést! Sajnos ők nem tudják ezt a problémát megoldani.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Most betonozták körbe a zöldterületet, szóval driftelni már nem fognak tudni. Mehet megoldottra, köszönöm.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Agács Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt akácfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére