Megoldott

Rendszám nélküli szürke Volvo

Csepelen, az Ady Endre út 18. előtt rendszám nélküli szürke Volvo pihen.
Kérném a Csepeli Közterület-felügyelet értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 18

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, probléma megoldva.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    ráadásul a füvön már ezért alapból jár a kerékbilincs ,utána meg az elszállítás
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére